Boxy prezentowe

Boxy prezentowe są doskonałym, spersonalizowanym prezentem dla dziecka a także jego rodziców. Niosąc upominek z okazji narodzin dziecka tak naprawdę wręczamy go na ręce jego mamy i taty.

Obecnie, kiedy dzieci od urodzenia mają wszystko najlepszym prezentem jest nie coś prosto ze sklepu a coś prosto z serca. Dlatego Manufaktura Malucha pomoże stworzyć box prezentowy, który będzie skrojony na miarę osób obdarowywanych i wyróżni się na tle innych prezentów.

Warto docenić rolę, jaka odegrali jego dzielni rodzice aby Maluch mógł przyjść na świat i również dla nich przygotować coś specjalnego.

Wiele osób odwiedzając nowo narodzone dziecko przynosi mu piękne prezenty ale czy ktoś pomyślał o rodzicach?
Pomysł pudełeczek prezentowych wziął się właśnie stąd iż wiele osób poszukiwało możliwości podziękowania rodzicom dziecka za to, że mogą być babcią/dziadkiem czy też ciocią/ wujkiem. Jednocześnie jest to miłe wsparcie na nowej i trudnej drodze ich życia.

Boxy prezentowe są bardzo elegancką formą wyjątkowego prezentu dla przyszłej Mamy z okazji Baby shower.

Box najłatwiej skomponować określając:
– budżet,
– motyw przewodni (hobby/zainteresowania/zajęcia rodziców, motyw pokoiku dziecka)
– wiek dziecka (numery ubranek, bucików etc.)
– zapotrzebowanie/życzenia rodziców

Każdy box prezentowy jest wykonywany na zamówienie w oparciu o dostępny asortyment produktów w sklepie Manufaktura Malucha oraz poza nią (mogę się w nim znajdywać produkty z innych sklepów).

Czas realizacji oraz cena są uzgadniane indywidualnie. Zdjęcia przedstawiają już zrealizowane zamówienia boxów prezentowych i maja charakter poglądowy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6